Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
сайт.JPG
ВВЕДЕНCЬКА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА, 

 кандидат філологічних наук, професор

 В 1998 році Введенська Т.Ю. отримала стипендію ім. Фулбрайта на наукове стажування в США при університеті штату Нью-Йорк. В 2001 р. отримала грант на навчання при Центральному Європейському університеті по курсу «Крос-культурні ідентичності».

 В 2002 році виграла грант фонду Сороса на створення інноваційного курсу «крос-культурна  психологія», який викладала в Дніпропетровському університеті економіки та права.

  Введенська Т.Ю. має величезний досвід роботи з закордонними партнерами.

В 2001-2005 р.р. координувала програму партнерства між ДНУ та коледжем Ель-Каміно (Каліфорнія).

В 2004 р. викладала курс англійської мови як іноземної в коледжі Ель-Каміно і закінчила дистанційний курс по створенню он-лайн курсів при Каліфорнійському віртуальному кампусі.

В 2004-2008 рр. проводила програму відео конференцій між державним університетом Лівану, університетом Реджіо Емілія (Італія), ДНУ та коледжем Ель-Каміно.

В 2008 р. отримала грант програми Вісбі Шведського Інституту на читання лекцій з крос-культурної психології в Готландському університеті (Швеція). Активний член професійних організацій: IATEFL, TESOL, USSE (Українська спілка вивчення англійської мови), RAACS (Російська асоціація вивчення американської культури), Fulbright Association.

Брала участь в численних міжнародних наукових конференціях в Україні та за кордоном. Має більше 80 публікацій.

© 2006-2019 Інформація про сайт