Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

введенская.jpg
Введенська Тетяна Юріївна, зав. кафедри перекладу, кандидат філологічних наук, професор
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-4362-2019
E-mail: Vvedenska.T.Yu@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


основное.png
Алексєєв Анатолій Якович, доктор філологічних наук. професор
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-5396-2019
E-mail: Aleksieiev.A.Ya.@nmu.one
 Більш докладно - перейти на особисту сторінку


сканирование0017.jpgБердник Лада Валеріївна, кандидат філологічних наук, доцент

Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-5083-2019

Кураторство: група 035-16-1

Е-mail: Berdnyk.L.V@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


orel.png
Орел Майя Василівна, доцент

Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-5529-2019

E-mail: Orel.M.V.@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


изображение_viber_2020-04-10_15-34-07.jpgБойко Яна Вікторівна, кандидат філологічних наук, доцент
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-4218-2019

Кураторство: група 035-18-1


kabachenko.JPG
Кабаченко Ірина Леонидівна, доцент, зав. секцією німецької мови
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-3231-2019
Кураторство: група 035-19м

E-mail: Kabachenko.I.L.@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


хуртак.jpg
Хуртак Ірина Вікторівна, старший викладач
Ідентифікаційний номер за ResearcherID E-8281-2019

Кураторство: група 035-19-2

Е-mail: Khurtak.I.V @nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


newimage36.jpg
Галушко Тетяна Вікторівна, старший викладач
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-4663-2019
Кураторство: група 035-19-1
E-mail: Halushko.T.V.@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


newimage70.jpg
Короткова Світлана Віталіївна, кандидат філологічних наук, доцент
Ідентифікаційний номер за ResearcherID E-8248-2019
E-mail: Korotkova.S.V@nmu.one
Більш докладно - перейти на особитсу сторінку

cbd3c920-4eb5-4381-9d67-cc200c4069aa.jpg
Черкащенко Олеся Миколаївна, старший викладач, зав. секцією англійської мови
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-3257-2019

Кураторство: група 035-17-1

E-mail: Cherkashchenko.O.M@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку

высоцкая.jpg
Висоцька Тетяна Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент
Ідентифікаційний номер за ResearcherID A-5940-2019
Кураторство: група 035-16-3

Е-mail: Vysotska.T.M@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку

03112011324.jpg
Гаврілова Альвіна Валеріївна, старший викладач
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-4695-2019
Кураторство: група 035-16-2
E-mail: Havrylova.A.V.@nmu.one
Більш докладно - перейти на особисту сторінку

Нестерова на сайт.jpg
Нестерова Ольга Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент 
Ідентифікаційний номер за ResearcherID E-5826-2019

E-mail: Nesterova.O.Yu@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


20_na_25.jpg
Савіна Юлія Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-4798-2019
E-mail: Savina.Yu.O.@nmu.one
Більш докладно - перейти на особисту сторінку

chernik.jpg
Черник Олена Олегівна, кандидат філологічних наук

Web of Science ResearcherID  AAK-3032-2020

E-mail: Chernyk.O.O.@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку


столярская.jpg
Cтолярська Олена Вікторівна, ст. викладач
Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-3281-2019

Кураторство: група 035-18-2.

Е-mail: Stoliarska.O.V@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку

кирпа.png
Кирпа Тетяна Анатоліївна, асистент

Е-mail:  tatiana.kirpa@i.ua

Більш докладно - перейти на особисту сторінку



я.jpg
Щуров Олексій Вікторович, старший викладач

Ідентифікаційний номер за ResearcherID F-3300-2019

Кураторство: група 035-17-2

Е-mail: Shchurov.O.V.@nmu.one

Більш докладно - перейти на особисту сторінку

© 2006-2020 Інформація про сайт